O značce GRUNDIG

                                                                 

   Značka Grundig je v oblasti elektroniky všeobecně známá a zavedená po celém světě již dlouhou dobu a je nám potěšením, že ve spolupráci s německou společností Abetechs GmbH můžeme poskytnout i klientům v ČR a na Slovensku produkty z divize Grundig Security, které jsou zaměřeny na oblast kamerových systémů (CCTV).

   Ať už se jedná o bezpečnost domovů nebo firem, průmyslu, dopravy, veřejných prostor či institucí, tak výzvy, kterým čelíme, se mění každý den. Změna bezpečnostních vlivů je samozřejmě obzvláště kritická. Díky rozmanité a ucelené nabídce hardwaru a softwaru od společnosti Grundig Security a mnohaletým zkušenostem našeho týmu z oblasti kamerových systémů jsme Vám schopni poskytnout komplexní služby zahrnující poradenství při řešení potřeb video dohledu, pomoc s výběrem a nákupem vhodných komponent, flexibilní podporu a poradenství při instalaci i spuštění systému a také jeho správu a servis. Grundig nabízí kompletní řešení založená na nejnovějších poznatcích v IP a HDTVI technologii s vysokým rozlišením za velmi dostupné a přijatelné náklady a to jak pro nové systémy, tak i pro rozšíření těch stávajících. Bez ohledu na to, zda se jedná o malou individuální instalaci, kombinaci mnoha poboček nebo rozsáhlých video systémů, poskytuje systém pro správu videa od společnosti Grundig svým intuitivním ovládáním optimální přehled a funkčnost. 

   Produktová skladba začíná řadou ESSENTIAL, která obsahuje nejběžnější funkce pro aplikace ve video řešeních. Tato produktová řada zahrnuje všechny základní funkce požadované v běžných aplikacích. Produktová řada PRO je určena pro použití v sofistikovaných aplikacích, ve kterých všechny vlastnosti této produktové řady poskytují zvláštní výhody. Produktová řada PREMIUM byla navržena pro použití ve všech prvotřídních aplikacích.

   Inovativní technologie, vynikající design a snadné použití jsou jen některé z důvodů, proč si výrobky Grundig získávají na popularitě. Produktová řada zahrnuje bezpečnostní videokamery, záznamová zařízení - rekordéry (NVR, DVR), monitory, software a další příslušenství.

   Jako partner jsme tu pro Vás i s našimi takřka 10 let trvajícími zkušenostmi z oblasti kamerových systémů v Čechách i na Slovensku. Disponujeme také dostatečnou personální, skladovou i znalostní kapacitou a jsme Vám vždy k dispozici s kompletním servisem.

 

                                                                           CP PLUS s.r.o., Franzova 1101/43, 614 00 Brno.

                                                                                                                                                                       Ing. Oldřich Horák, jednatel